Pradžia » Automobilių paieška – Susipažinkime » Automobilio paieška

Automobilio paieška

Automobilio paieška – Visoje Lietuvoje ieškome pačių geriausių automobilių savo klientams. Surasime Jums geriausią ir patikimiausią automobilį pagal kiekvieno poreikius ir lūkesčius.

Automobilio paieška trunka apie savaitę laiko (būna ir greičiau). Apžiūrime ne vieną automobilį, o tiek kiek prireikia iki kol randame Jums tinkamą variantą.

Jei automobilis turi defektų, dėl kurių Jums neverta jo pirkti, ieškome toliau, kol randame Jums tinkamą variantą. Jei automobilis tvarkingas ir atitinka Jūsų reikalavimus, atvykstate pas pardavėją, padarome pilną automobilio patikrą.

Jei viskas Jums tinka ir patinka – perkate automobilį. Jei ne – ieškome toliau. Dalyvausime pirkimo metu, padėsime nuderėti automobilio kainą, užpildysime visus reikalingus dokumentus, juos sutikrinsime, padėsime užregistruoti automobilį Regitroje ir išleisime Jus namo su nauju pirkiniu!

Visa ši sistema sukurta, jog mūsų klientas įsigytų patį geriausią variantą rinkoje, sutaupytų pinigų, laiko ir nervų.

Paieškose naudojame tik geriausią įrangą. Turime patirties bendraujant su automobilių prekeiviais, žinome jų gudrybes, mėgstamus paslėpti defektus.

Tai puiki paslauga tiems, kas nėra automobilių rinkos specialistai, daug dirba ir neturi laiko, ar tiesiog nenori rūpintis automobilio paieška, nes tai užtrunka laiko, kantrybės ir reikalauja žinių.

Mes visada pasiruošę Jums padėti, pakonsultuoti koks automobilis Jums būtų geriausias atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir galimybes. Jei automobilis turi defektų, dėl kurių jums neverta jo pirkti, ieškome toliau, kol randame jums tinkamą variantą, jei automobilis tvarkingas ir atitinka jūsų reikalavimus atvykstate pas pardavėją pratestuojate, jei tinka ir patinka perkate, jei ne ieškome toliau.

Visa ši sistema sukurta, jog mūsų klientas įsigytų patį geriausią variantą rinkoje, sutaupytų pinigų, laiko ir nervų.

Paslaugos KAINA nuo 450 eurų. Kaina priklauso nuo ieškomo automobilio modelio. SVARBU – visa nuderėta suma lieka klientui. Neimame jokių papildomų procentų! Dirbame visoje Lietuvoje!

Geriau patikrinti automobilį prieš perkant, nei nupirkus turėti begalę išlaidų… Mūsų tikslas – kuo daugiau tvarkingų automobilių kelyje. Kreipkitės ir būtinai padėsime rasti savo svajonių automobilį.

Automobilio paieška. Ką mes tikriname automobilyje?

Kėbulo patikra –  surandame dažytas, virintas, pakeistas, subraižytas, korozijos pažeistas kėbulo dalis.

Variklio skyriaus patikra – nustatome neveikiančius mazgus, detales, kurias reikia arba greitu metu reikės keisti.

Transmisijos patikra– nustatysime ar visos dalys tinkamai atlieka savo darbą, nustatysime dalis, kurias greitu metu reikės keisti.

Automobilio elektros patikra – nustatome neveikiančius prietaisus, tikriname oro pagalves (Airbag), ar veikia oro pagalvių sistema, tikriname visas saugumo sistemas kaip abs, tsc, dsc ir t.t, nes saugumas yra SVARBIAUSIAS!

Važiuoklės patikra – patikrinsime, kokias dalis reikia arba greitu metu reikės keisti. Važiuoklę tikriname tiek vizualiai tiek važiuodami keliu.

Salono nusidėvėjimas – patikrinsime salono būklę, iš jo galima spręsti apie buvusį automobilio savininką, apie automobilio nusidėvėjimą ir net ridą.

Dokumentų patikra – padėsime užpildyti dokumentus, patikrinsime ar visi dokumentai yra tikri, ar automobilis neturi apribojimų dėl kurių klientas negalėtų užregistruoti.

Susisiekime | Mes socialiniame tinkle Facebook