Pradžia » Automobilių paieška – Susipažinkime » Automobilio priežiūra

Automobilio priežiūra

Automobilio priežiūra labai svarbį ir dažnai pamirštama automobilio sėkmingo tarnavimo detalė. Svarbu laiku keisti alyvą ne tik variklyje, bet ir pavarų dėžėje. Svarbu laiku pastebėti įvarius gedimus, kad juos pašalinti kuo greičiau ir ateityje nesulaukti daugiau problemų.

Užimtumas, darbai, šeima, vaikai ir begalė gyvenimiškų rūpesčių atima daug brangaus laiko, todėl mes būsime atgaiva Jūsų automobiliui. Pasiimsime automobilį nuo namų ir grąžinsime po darbų atgal.

Ruošiame automobilius techninei apžiūrai. Sutvarkome ir paruošiame automobilį techninei apžiūrai, ją praeiname, o Jums nereikės išeiti iš namų! Kruopščiai ir sąžiningai pasirūpinsime Jūsų transporto priemonės technine būkle.

Defektuosime gedimus, kurie laukia Jūsų artimoje ateityje. Taip galėsite pasiplanuoti finansus ir atsidėti lėšų ateinančiam automobilio remontui. Patikėkite savo „Mažule” mums ir niekada neturėkite problemų nei kelyje nei ateityje.

Atliksime bet kokius darbus susijusius su automobilių technine būkle ar išvaizda. Bendradarbiaujame tik su patikimais ir patvirtintais autoservisais. Pasiimame automobilį nuo namų ir grąžiname atgal Jums patogiu laiku.

Paslaugos kaina nuo 40 eurų. Paslauga atliekama Šiaulių mieste ir rajone.

Automobilio priežiūra. Ką mes tikriname automobilyje?

Kėbulo patikra –  surandame dažytas, virintas, pakeistas, subraižytas, korozijos pažeistas kėbulo dalis.

Variklio skyriaus patikra – nustatome neveikiančius mazgus, detales, kurias reikia arba greitu metu reikės keisti.

Transmisijos patikra– nustatysime ar visos dalys tinkamai atlieka savo darbą, nustatysime dalis, kurias greitu metu reikės keisti.

Automobilio elektros patikra – nustatome neveikiančius prietaisus, tikriname oro pagalves (Airbag), ar veikia oro pagalvių sistema, tikriname visas saugumo sistemas kaip abs, tsc, dsc ir t.t, nes saugumas yra SVARBIAUSIAS!

Važiuoklės patikra – patikrinsime, kokias dalis reikia arba greitu metu reikės keisti. Automobilių važiuoklę tikriname servise ant keltuvo, galime patikrinti tik važiuodami keliu (tačiau važiavimas keliu nėra tiksli patikra, todėl rekomenduojame servisą), bet tai priklauso nuo kliento norų.

Salono nusidėvėjimas – patikrinsime salono būklę, iš jo galima spręsti apie buvusį automobilio savininką, apie automobilio nusidėvėjimą ir net ridą.

Dokumentų patikra – padėsime užpildyti dokumentus, patikrinsime ar visi dokumentai yra tikri, ar automobilis neturi apribojimų dėl kurių klientas negalėtų užregistruoti.

Susisiekime | Mes socialiniame tinkle Facebook