Pradžia » Automobilių paieška – Susipažinkime » Automobilio pardavimas

Automobilio pardavimas

Automobilio pardavimas už pačia geriausia rinkos kaina. Atvažiuosime į Jūsų pasirinktą vietą, defektuosime ir įvertinsime automobilio būklę. Automobilį paruošime pardavimui, pasirūpinsime vaizdo medžiaga, kurioje bus viskas aišku apie automobilį naujam sąvininkui.

Pasirūpinsime skelbimais, visais būtinais dokumentais norint parduoti automobilį. Sutikrinsime SDK kodą. Dalyvausime automobilio pardavime, konsultuosime ir padėsime visais rūpimais klausimais. Parduosime Jūsų automobilį geriausia rinkos kaina.

Automobilio pardavimas užtrunka nuo 12 valandų iki 1 savaitės. Ilgai laukti neteks, kad seną automobilį pakeistumėte naujesniu. Esame profesionalai savo srityje, todėl parduosime automobilį greitai ir sklandžiai.

Pardavus Jūsų automobilį galėsime surasti Jums kitą su 30% NUOLAIDA mūsų paslaugoms. Konsultuosime ir patarsime koks naujas pirkinys Jums būtų geriausias ir atitiktų Jūsų lūkesčius. Padėsime išsirinkti protingiausią automobilio modelį, kuris atspindės ne tik Jūsų charakterio bruožus, bet ir atitiks visus Jūsų pageidavimus.

Paslaugos kaina SUTARTINĖ. Kaina priklauso nuo parduodamo automobilio modelio. Dirbame visoje Lietuvoje!

Mums svarbiausia laimingas klientas ir jo parduotas nereikalingas ar senas automobilis.

Automobilio pardavimas. Ką mes tikriname automobilyje?

Kėbulo patikra –  surandame dažytas, virintas, pakeistas, subraižytas, korozijos pažeistas kėbulo dalis.

Variklio skyriaus patikra – nustatome neveikiančius mazgus, detales, kurias reikia arba greitu metu reikės keisti.

Transmisijos patikra– nustatysime ar visos dalys tinkamai atlieka savo darbą, nustatysime dalis, kurias greitu metu reikės keisti.

Automobilio elektros patikra – nustatome neveikiančius prietaisus, tikriname oro pagalves (Airbag), ar veikia oro pagalvių sistema, tikriname visas saugumo sistemas kaip abs, tsc, dsc ir t.t, nes saugumas yra SVARBIAUSIAS!

Važiuoklės patikra – patikrinsime, kokias dalis reikia arba greitu metu reikės keisti. Važiuoklę tikriname tiek vizualiai tiek važiuodami keliu.

Salono nusidėvėjimas – patikrinsime salono būklę, iš jo galima spręsti apie buvusį automobilio savininką, apie automobilio nusidėvėjimą ir net ridą.

Dokumentų patikra – padėsime užpildyti dokumentus, patikrinsime ar visi dokumentai yra tikri, ar automobilis neturi apribojimų dėl kurių klientas negalėtų užregistruoti.

Susisiekime | Mes socialiniame tinkle Facebook