Pradžia » Automobilių paieška – Susipažinkime » Automobilio patikra

Automobilio patikra

Automobilio patikra atvažiavus į bet kurį Lietuvos miestą. Patikrinsime Jūsų išsirinktą pirkti automobilį. Automobilio patikroms naudojame tik geriausią įrangą. Patikrinsime automobilio būklę nuosekliai, pasakysime ar automobilis buvo daužtas, jei taip, tai kaip buvo paruoštas jo kėbulas.

Nustatysime automobilio nusidėvėjimą ir galimus gedimus artimoje ateityje. Patikrinsime automobilio skysčių, stabdžių, pakabos, variklio ir pavarų dėžės būklę. Nustatysime ar tikra automobilio rida. Padėsime nuderėti automobilio kainą.

Išsirenkate norimą pirkti automobilį, užsisakote laiką kada norėtumėte, kad jį patikrintumėm. Atvykstame į vietą ir padarome pilną automobilio patikrą, atliekame automobilio diagnostiką. Po patikros viską Jums informuojame, patariame logiškiausius sprendimus.

Auto patikroje klientas gali nedalyvauti. Tokiu atveju nufilmuosime ir nufotografuosime esamus defektus, trūkumus ir kitus niuansus, bei atsiųsime visą informaciją klientui patogiu būdu.

Paslaugos KAINA nuo 150 eurų. Priklauso nuo to kur yra apžiūrimas automobilis. SVARBU – visa nuderėta suma lieka klientui. Neimame jokių papildomų procentų! Dirbame visoje Lietuvoje!

Geriau patikrinti automobilį prieš perkant, nei nupirkus turėti begalę išlaidų… Rekomenduojame visada atlikti patikrą prieš perkant automobilį. Įsitikinkite ką perkate. Saugus ir patikimas automobilis – saugus ir laimingas Jūs

Automobilio patikra. Ką mes tikriname automobilyje?

Kėbulo patikra –  surandame dažytas, virintas, pakeistas, subraižytas, korozijos pažeistas kėbulo dalis.

Variklio skyriaus patikra – nustatome neveikiančius mazgus, detales, kurias reikia arba greitu metu reikės keisti.

Transmisijos patikra– nustatysime ar visos dalys tinkamai atlieka savo darbą, nustatysime dalis, kurias greitu metu reikės keisti.

Automobilio elektros patikra – nustatome neveikiančius prietaisus, tikriname oro pagalves (Airbag), ar veikia oro pagalvių sistema, tikriname visas saugumo sistemas kaip abs, tsc, dsc ir t.t, nes saugumas yra SVARBIAUSIAS!

Važiuoklės patikra – patikrinsime, kokias dalis reikia arba greitu metu reikės keisti. Važiuoklę tikriname tiek vizualiai tiek važiuodami keliu.

Salono nusidėvėjimas – patikrinsime salono būklę, iš jo galima spręsti apie buvusį automobilio savininką, apie automobilio nusidėvėjimą ir net ridą.

Dokumentų patikra – padėsime užpildyti dokumentus, patikrinsime ar visi dokumentai yra tikri, ar automobilis neturi apribojimų dėl kurių klientas negalėtų užregistruoti.

Susisiekime | Mes socialiniame tinkle Facebook